تمامي کالاها و خدمات اين فروشگاه ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه ميباشند و فعاليتهاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

قوانین سامانه فروشگاه دهی موزیک پی (سه شنبه ,21 آبان 1392 )

 

قوانین و شرایط استفاده از سامانه خرید فروش فایل MusicPay

 

مدت توافقنامه
 

این توافقنامه از زمانی که کاربر در سامانه خرید و فروش فایل موزیک پی عضو می شود شروع میشود و زمان پایان آن زمانی است که حساب کاربر در سایت بلوکه می شود و یا به درخواست کاربر مسدود می شود.

 

شرایط عمومی

 

کاربران سایت و صاحبان فروشگاه های فروش فایل زمان ثبت نام موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده اند و حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب کرده اند و تنها مرجعی که می تواند در خصوص این توافق نامه نظر بدهد شواری انتظامی سازمان نظام صنفی و یا داور مرضی الطرفین آشنا با موضوع اینترنت می باشد.

 

کاربران سایت آگاهی دارند که سامانه خرید و فروش فایل موزیک پی می تواند قوانین سایت را شامل شرایط مالی، شرایط پرداخت، شرایط استفاده و شرایط کاربری را در هر زمان و به هر صورت تغییر دهد اما نمی تواند با وضع قانون جدید در حساب های مالی قدیمی کاربران تغییر ایجاد کند.

 

صاحبان فروشگاه های فروش فایل باید توجه داشته باشند فقط میتوانند محصولاتی را در وب شاپ خود درج کنند که مطابق با شرایط سایت و قوانین نظام جمهوری اسلامی ابران باشد.

 

سامانه خرید و فروش فایل موزیک پی در هر زمان و در صورت مشاهده تخلف می تواند اکانت های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد.

 

درآمد کاربران با توجه به شرایط مالی اعلام شده در سایت محاسبه می شود و میزارن و شرایط پرداخت هم دقیقا مطابق آنچه در سایت اعلام می شود بصورت روزانه محاسبه و در حساب کاربری کاربران منظور می گردد و با توجه به میزان و شرایط تسویه حساب که در سایت اعلام می شود به کاربران پرداخت می شود.

 

سامانه خرید و فروش فایل موزیک پی برای امنیت بیشتر کاربران در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد ، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود و جلوی پرداخت وجه را بگیرد . برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد.

 

اطلاعات فردی و مالی کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

یک نسخه از این توافقنامه همکاری می بایست توسط کاربر امضا و تایید شود زمان تایید این نسخه توسط سامانه خرید و فروش فایل موزیک پی مشخص می شود که معمولا می تواند قبل از اولین پرداخت و یا در زمان اولین پرداخت باشد ولی هیچ اجباری برای جهان ادز در این خصوص وجود ندارد. شایان ذکر است که پرداخت مالی پس از تایید و امضا این توافقنامه صورت می پذیرد .

 

 

سامانه خرید و فروش فایل موزیک پی در صورت مشاهده هرگونه تخلف کاربران ، حساب کاربری فرد خاطی را موقتا مسدود و از واریز وجه به حساب وی جلوگیری می کند و تا زمانیکه که دلیل موجهی از سوی فرد خاطی ارائه نشود حساب کاربری غیر فعال خواهد بود

 

برخی از این گونه تخلفات عبارتند از:
 - 
درج هرگونه مطلب و محصول غیرقابل فروش و رایگان ( که تولید کننده حق فروش آن را منع کرده باشد )
 - درج هرگونه محصول که انحصاری بوده و یا اجازه فروش آن به شخص , گروه یا شرکت خاصی تعلق داشته باشد.
 - درج تبلیغات در سایت ها و وبلاگ های غیر مجاز
 - سفارش گیری بیا فروش هرگونه محصول فیزیکی که امکان تحویل آن به صورت آنلاین و از طریق وب شاپ فراهم نباشد.
 

محصولات و خدمات غیر قابل فروش و تبلیغ در سامانه خرید و فروش فایل موزیک پی / MusicPay :

بطور کلی امکان فروش یا تبلیغ محصولات و یا خدماتی که ارائه آن طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران غیر قانونی باشد در سامانه خرید و فروش فایل موزیکپی میسر نمی باشد.

علاوه بر این محصولات و خدمات ذیل نیز مورد تایید سامانه خرید و فروش فایل موزیک پی قرار نمی گیرد:

۱- محصولاتی که امکان تحویل آن به صورت آنلاین و از طریق وب شاپ فراهم نباشد.
۲- محصولات غیرمتعارف ,  غیر اخلاقی ,  فایل هایی که استفاده از آنها غیر قانونی باشد.