راهنمای سایت موزیک پی (چهارشنبه ,20 شهریور 1392 )

موزیک پی - سامانه فروشگاه دهی فایل های دیجیتال و آثار هنری به شما این امکان را میدهد تا محصولات با ارزش خود را که قابل دانلود و عرضه به صورت آنلاین هستند را در فروشگاه اختصاصی خود به فروش رسانید.

MusicPay - سامانه اي تحت وب طراحي و ايجاد كرده ايم تا با استفاده از آن شما بتوانيدبراحتي و كاملا امن فايلهاي خود را در محيط كاربري اختصاصي خود ارسال كنيد و ما آن را براي شما بمدت نامحدود نگهداري و براي فروش عرضه كنيم و شما پس از فروخته شدن آنها كسب درآمد كنيد.

عضویت در سایت :   اولین مرحله ثبت نام و انتخواب نام فروشگاه فایل شماست !

فروشگاه اختصاصی : با ثبت نام در سایت شما صاحب فروشگاه اختصاصی شده و میتوانید فایل ها و آثار و نمونه کار ها و .. را به محصولات خود اظافه کنید.

تغیرات ظاهری :  طراحی و انتخواب تصاویر مناسب و جذاب برای زمینه فروشگاه و محصولات میتواند به فروش بهتر محصولات کمک کند.

محصول جدید  :  برای کسب درآمد باید محصولات خود را اظافه کنید 

دمو محصول    :  میتواند پیشنمایش قسمتی از آثار شما باشد مانند چند ثانیه از یک موسیقی یا چند بیت از یک شعر یا عکس معرفی محصول

برای فروش بیشتر توضیحات کامل و رضایت بخشی در مورد محصولات خود آماده کنید

نسخه اصلی   : فایل اصلی و کامل و با کیفیت محصول که کاربران وب شاپ شما بعد از پرداخت آنلاین با کارت های بانکی دانلود خواهند کرد.

تسویه حساب و واریز وجه : تمامی خرید های انجام شده از وب شاپ شما به حساب شما منظور شده و بعد از ورود به حساب کاربری خود با دادن در خواست تسویه حساب , موجودی شما به حساب بانکی شما واریز میشود.

تبلیغات : شما میتوانید با دادن آدرس و معرفی وب شاپ خود در سایت های پر بازدید و یا ایمیل,شبکه های اجتماعی و مسنجرها به افزایش فروش خود کمک کنید.

 هنرمندان گرامی برای راهنمایی در مورد سامانه موزیک پی و راه های افزایش بازدید ، فروش و مشتری حتما فایل راهنمای زیر را حتماً دانلود کنید : 

فرمت ورد 

فرمت PDF

 

سایت موزیک پی

فروش محصولات هنری,فروش شعر و ترانه,فروش تکست رپ,ساخت فروشگاه موسیقی

فروش فایل,فروشگاه فایل,فروش شعر,فروش تکست,فروش بیت,ساخت فروشگاه فایل,سایخت فروشگاه موسیقی,موزیک پی

Musicpay.ir

قوانین فروش موسیقی ، موزیک